Правила оформлення замовлень

1. ЗАМОВЛЕННЯ ВІДДАЮТЬСЯ МАЙСТРУ ПІСЛЯ 100% ОПЛАТИ - ми змушені перейти на такий формат, тому що оплата за фактом виготовлення призводила до того, що багато хто забував, що робили замовлення, відмовлялися або просто зникали. В результаті майстри шиють, ріжуть, пиляють, ночами не сплять, а замовлення не забирають.

2. ВСЕ ЗАМОВЛЕННЯ ІЗ КАТЕГОРІЇ "ІГРАШКИ" ВИМАГАЮТЬ ЧАС НА ВИГОТОВЛЕННЯ - у нас не склад і немає готових виробів, тому необхідно після замовлення трохи почекати.

3. РІЗНІ ДОСТАВКИ - всі наші майстри з різних міст, тому, оформляючи, наприклад, шиті і дерев'яні іграшки, будьте готові, що це буде 2 різні доставки.

4. ПЕРЕД ОПЛАТОЮ ІГРАШОК "НА ЗАМОВЛЕННЯ" ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ - не оплачуйте, будь ласка, не погодивши замовлення. Товари з позначкою "на замовлення" виготовляються протягом тижня після оплати, тому ви можете потрапити в лист очікування. Враховуйте це, якщо товар вам потрібен терміново, краще напишіть нам.

5. ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ КОШИК - не залишайте, будь ласка, замовлення в коментарях до анонсів.

6. ВКАЗУЙТЕ ПРАВИЛЬНО ДАНІ ДОСТАВКИ - при оформленні замовлення необхідно написати в місто, номер відділення, прізвище, ім'я та по батькові одержувача та телефон або правильну адресу електронної пошти в разі замовлення електронних матеріалів.

7. ЯКЩО НЕМАЄ ДОВІРИ - НЕ ЗАМОВЛЯЙТЕ - Якщо сумніваєтеся, подивіться відгуки на наших сторінках в соцмережах або на сайті, фотографії з занять. Якщо і це не допомогло, тоді краще не витрачати наш час. Вибачте, часу дуже мало, щоб доводити, що ми не такі, як зустрічалися вам в минулому досвіді.

8. ВІДГУКИ - величезною наснагою для нас буде відгук, залишений вами на сторінці в соцмережах або на нашому сайті. Це допоможе нам врахувати ваші побажання, надихнутися на роботу і для майбутніх клієнтів зробити правильний вибір.

Дякуємо всім, у кого є терпіння дочекатися замовлень, адже ми робимо все вручну та індивідуально

Вхiд на сайт

Реєстрацiя

Відновлення паролю


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/dgroup/.system/tmp) in Unknown on line 0