Статті

Час змінювати(ся). Поради методиста

Автор: Юлия Даценко02.20.2019

Чи буває у вас, що ви ходите-ходите на тренінги і семінари, відвідуєте лекції та майстер-класи, а потім приходите додому, сідаєте планувати свої заняття, а в голові не мільйон, а мільярд ідей і ваше основне завдання: як впихнути невпіх … ? Ну ви зрозуміли 😉

Або інша ситуація: ваші шафи і полиці ломляться від посібників та ігор, а ви не знаєте, як все це застосувати.
І знову йдете на тренінг … І знову купуєте і купуєте “розвиваючі ігри”.
Зізнайтеся, було таке?

Витрачаєте час, сили, гроші, крутитесь, а все одно відчуваєте, що треба ще: ще щось підучити, підкупити? “Ось цей семінар відвідаю і точно закрию всі прогалини”.

Про що це все?

Це про дві ВЕЛИКІ проблеми: перфекціонізм і недовіру через постійну оцінку себе як фахівця в порівнянні з кимось ще.

Ви можете нескінченно ходити на тренінги і працювати “над собою” все більше і більше, але це не зробить вас щасливішим, а ваші заняття гармонійнійнішими.

Тому що гармонія в заняттях – це не фінальна крапка, це процес.
Ви пропускаєте важливі речі, яких у вас ще немає, поки, як ломова кінь, відвідуєте все і всюди … скуповуючи все, що тільки можна.

ЩО РОБИТИ?

В першу чергу спокійно сісти і подумати, що дійсно на сьогоднішній момент потребує додаткових знань? Який аспект в ваших заняттях досі йде паралельно, або взагалі забули, а ви все також шукайте мільйонну “фішку” в одному і тому ж напрямку?

Оцініть свої заняття з основних дидактичним блокам.
Переберія тонни своїх матеріалів та ігор. Я часто сама відмовляю купувати у нас іграшки, знаючи, що у вас є схожі. Навіщо купувати один і той же?

2 ОСНОВНИХ критерію гармонійних і комплексних занять – це: СИСТЕМНІСТЬ і Структурована подача матеріалу.

Є у вашій роботі баланс або шальки терезів переважують в якусь сторону? Якщо переважують, то тоді підтягувати треба саме це, як вважаєте?

Перед нами ЗАВЖДИ є нові цілі й нові знання !!! Але, якщо ми не навчимося фільтрувати і сповільнюватися, сканувати, що в дійсності потрібно сьогодні, ми не зможемо насолоджуватися своєю справою, яке, ми, між іншим, любимо, і хочемо, напевно, як краще.

Знайоме? чекаю коментарі

Залишити відгук

Вхiд на сайт

Реєстрацiя

Відновлення паролю


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/dgroup/.system/tmp) in Unknown on line 0