Статті

Игры с прищепками

Ігри з прищіпками – це несподівано!

Автор: Юлия Даценко08.20.2018

Логопеди та педагоги не втомлюються повторювати про важливість вдосконалення точних рухів пальцями і руками для успішного розвитку головного мозку дитини. Провідні фахівці вже давно довели, що якість мовлення безпосередньо залежить від того, наскільки добре розвинені пальці і рука у людини. Чим більше дрібних і кропітких справ може виконати дитина, тим краще у неї відбувається розвиток мови і простіше вдається навчитися письму в початковій школі.

В тематичних боксах Divasik box ви завжди знайдете несподівані ігри з використанням прищіпок, а їх дизайн сподобається навіть дорослим!

У зв'язку з цим тренування пальців і рук потрібно починати з самого дитинства, коли малюк тільки опановує навички схоплювання предметів. А до цього робити масаж кінчиків пальців, цим буде обумовлено максимальне стимулювання мозку дитини.

Ігри з прищіпками для дітей відносяться до модульної гімнастики, яка передбачає заняття з предметами, які самі по собі не розбираються, але з них можна робити інші речі. За допомогою такої гімнастики зміцнюється і розвивається кисть і два пальці руки, які в подальшому будуть активно задіяні при письмі.

Під час дидактичних ігор з прищіпками, вказівний і великий пальці ведучої руки відчувають навантаження, схоже з тим, що потрібно прикласти при утриманні ручки або олівця. Паралельно з фізичним розвитком кисті відбувається вдосконалення мови, поповнення словникового запасу, активізується творче мислення, відбувається формування просторових понять і чуттєвого сприйняття світу. Для здійснення останнього пункту будуть потрібні прищіпки різних кольорів, зроблені з різних матеріалів від пластмаси до дерева, можливо, різної форми і розміру.

Як грати з прищіпками. Варіанти ігор

Найпростішим прикладом дидактичної гри з прищіпками може служити відкривання і закривання прищіпки, супроводжуване віршами про тварин. Це може бути лисиця або крокодил, гусак або лелека, кішка або собака. Короткі віршики про цих тварин, якими супроводжуватиметься цей рух допоможуть озвучити прищіпку, і вона стане гавкати, нявкати або клацати дзьобом.

Ще один приклад гри лежить в прямому застосуванні прищіпки. І тоді мета гри з прищіпкою буде поєднана з рольовою грою, коли малюкові потрібно буде розвісити на мотузочці ляльковий одяг і закріпити його прищіпкою.

Для розвитку уяви слід запропонувати дитині набір прищіпок і простих геометричних фігур. Спочатку потрібно показати, як можна зробити з них сонечко, квіточку, чоловічка, а потім і самій дитині запропонувати зібрати самостійно.

Прикладів того, як грати з прищіпками - велика кількість від простого складання забору і збору з них фігурок тварин до розігрування сценок. Крім того, за допомогою прищіпок можна вчити цифри і рахувати.

Залишити відгук

Вхiд на сайт

Реєстрацiя

Відновлення паролю


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/dgroup/.system/tmp) in Unknown on line 0