Статті

Що обрати з матеріалів DGroup?

Автор: Юлия Даценко12.02.2018

Багато надходить питань, чим відрізняються різні формати наших розробок.

Тож, наводимо короткий опис, щоб було зрозуміліше, який з них обрати для роботи.

Тематичний комплект

ТЕМАТИЧНИЙ КОМПЛЕКТ - різні види завдань, об'єднані однією тематикою (завдання на розвиток пам'яті, уваги, логіки, математичних компетенцій, мовлення, уяви, критичного й абстрактного мислення, навичок читання на тренування руки до письма).

Такий формат підходить для індивідуальних занять або як додатковий матеріал для групових занять, який можна поєднувати з основними іншими дидактичними блоками, фізкультхвилинками, тощо.

Кількість сторінок - 50-150, формат електронний.

Тематичний тиждень

ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ (10-12 занять) за обраною тематикою - розроблені тематичні заняття за основними дидактичними блоками у поєднанні із фізкультхвилинками, чистомовками, пальчиковою гімнастикою, нейрогімнастикою.

Окрім розроблених авторських завдань додаються відеопрезентація, тематична музика, додаткова інформація з теми, фотографії.

Такий формат підходить як для індивідуальної, так і для групової роботи. За бажанням можна поєднувати завдання із вашими власними розробками.

Кількість сторінок завдань 100-150 + додаткові матеріали, формат електронний.

Заняття під ключ

ЗАНЯТТЯ ПІД КЛЮЧ - повністю розроблені тематичні заняття за авторською методикою DGroup (за принципом роботи правої і лівої півкуль), зпроектовані з дидактичними цілями, прописаним матеріалом та детальною інструкцією за всіма дидактичними блоками. Комплексні заняття з авторськими завданнями і шаблонами. У комплекті відеопрезентація, тематична і фонова музика, дитячі пісеньки, відеокліпи, ідеї для оформлення простору за тематикою, тематичні звуки та шуми, фотографії, картини, тематичні картки.

Такий формат підходить більше для групових занять і не потребує додаткових розробок. Це повністю готові до використання проекти.

Одна тема під ключ - 2 заняття на 50 хв. (матеріалу достатньо, тому по факту вистачає на 3-4 заняття), формат електронний.

Для ознайомлення висилаємо 1 варіант безкоштовно (тема "Осінь 3-4 роки).

//dgroup.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/tz-osen-3-4-01-min.png

Залишити відгук

Вхiд на сайт

Реєстрацiя

Відновлення паролю