Статті

Що таке адвент-календар і для чого він потрібен?

Автор: Юлия Даценко11.08.2018

Очікування свята не менш приємне, ніж воно саме.

Більш того, я впевнена, що без цих виснажливих днів з нескінченними питаннями: “Ну, коли ж?”, без особливої атмосфери підготовки, без радісних турбот не такою яскравою буде і сама подія.

Адвент - (від лат. Adventus - прихід) - час очікування Різдва (особливий період, чотири тижні посту в католицькій церкві).

У нас в країні час очікування - не тільки Різдва, а й Нового року.

Вигадали календар не так давно, наприкінці 19-го століття, в Німеччині. І без дитини-чомучки тут не обійшлося.

Фрау Ленг просто замучив син Герхард, який щодня запитував маму, коли ж уже настане Різдво?! Вона не витримала і зробила йому з картону з віконцями календар - за кількістю днів перед Різдвом.

Герхард міг відкрити тільки одне віконце в день, за ним ховалося маленьке печиво. Так він бачив сам, скільки печива ще потрібно з'їсти до головного свята, скільки залишилося днів. До речі, коли хлопчик виріс, мамин винахід став приносити йому прибуток - він став випускати перші в світі адвент-календарі - коробки з віконцями, за якими ховалося вже не печиво, а цукерки.

Навіщо ж потрібен дитині такий календар?

(Батькам, звичайно, потрібен, щоб не відповідати на одне і те ж саме питання весь грудень.)

Час - таке розмите поняття, таке невловиме ... Три дні, тиждень, місяць - чим молодша дитина, тим складніше їй зрозуміти, а багато це чи ні?

Скільки тут несподіванок, скільки сніданків, скільки маминих обіймів перед сном? А скільки це буде “в цукерках”? Або в цікавих історіях на ніч? Календар допомагає відчути плин часу. І допомагає вчитися рахувати!

І ще, це ж здорово, коли ми, дорослі, можемо створити дітям чарівний світ. Де Дід Мороз або Святий Миколай забирає лист з морозилки, а в особливих конвертиках щоранку з'являються сюрпризи - від сніговика, гномиків або ельфів ...

Адвент-календарі від DGroup - це завжди цікаві завдання і сюпризи! Море творчості, океан креативності і безмежна кількість посмішок і щасливих очей!

Вже два роки наші адвент-календарі були у домівках багатьох діточок. Ми дарували їм радість і очікування свята 😉
Цього року наші адвент-календарі стають ще красивішими і ще очікуванішими, із цікавими завданнями-сюрпризами.

Це чудовий подарунок для будь-якої дитини!!!

Вже незабаром ми покажемо наші адвентики. А зараз ми відкриваємо передзамовлення!
В розділі магазину Divasik Box. Спецвипуски Ви можете записатися до листа очікування та оплатити Новорічний бокс із адвент-календарем за спеціальною ціною, яка діятиме до 1 грудня.

Залишити відгук

Вхiд на сайт

Реєстрацiя

Відновлення паролю


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/dgroup/.system/tmp) in Unknown on line 0