DGroup

Про нас

DGroup пропонує для розвитку Ваших дітей тематичні і сенсорні коробочки DivasikBox, тренінги, матеріали для раннього розвитку, блог про гармонійний розвиток дітей, статті та огляди.

Ми допоможемо Вашим діткам в ході цікавої гри розвиватися гармонійно і з задоволенням.

Нові, неординарні ідеї в навчанні, яскраве оформлення навчальних матеріалів, доступне пояснення для дорослих - все це допоможе Вам з легкістю і цікавістю розвивати малюка, розширюючи його кругозір і творчу активність.

Всі навчальні матеріали розраховані на довгострокове використання і повністю готові для гри і творчості з дитиною.

Команда DGroup допоможе Вам разом з малюком під час захоплюючого навчання робити неймовірні відкриття, отримувати яскраві враження і чудові спогади!

Автори проекта

Доценко Юлия

Юлія Даценко

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри романських мов і перекладу Київського лінгвістичного університету. Має публікації з грифом Міністерства освіти і науки України

//dgroup.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/kovalenko.jpg

Юліана Коваленко

Автор близько 20 електронних тематичних комплектів, які популярні не тільки в Україні, а й за її межами, організатор флешмобів і тематичних тижнів для мам з раннього розвитку дитини

Ми - дві творчі та цілеспрямовані мами, які після народження дітей почали цікавитися методиками раннього розвитку, відвідали не один семінар для молодих мам, спілкувалися з батьками ближнього і далекого зарубіжжя, брали участь в вебінарах, ділилися своїм досвідом, прислухалися до інших і читали ... читали ... читали.

Щоб якось не прийти до висновку, що вибрати єдину методику і піти одним шляхом - неможливо, як і неможливо було знайти на українському ринку потрібну літературу, яка б відповідала нашим потребам і вимогам до навчання, а краще - пізнання себе і наших дітей.

Формат, який ми вибрали, зводиться до проведення тематичних занять, які останнім часом дуже популярні за кордоном. Нас зацікавила ідея своєю багатогранністю подачі матеріалу, невимушеністю і легкістю в ігровій формі знайомити дитину з навколишнім світом.

Ми вирішили відійти від логічного наповнення завдань, якими і так хизувалися посібники на полицях магазинів. Для себе ми хотіли вибрати такий вид занять, який би охоплював всі види діяльності і акумулював би принципи багатьох сучасних відомих методик Глена Домана, Масару Ібука, Сесіль Лупан та Марії Монтессорі.

Наші партнери

Відгуки

Чи можна придбати у вас сенсорні коробочки?
[…] попередній статті ми поговорили про те, наскільки важливо дотримуватися […]
Юлия Даценко
На жаль, сенсорні коробочки вже відсутні у наявності

Вхiд на сайт

Реєстрацiя

Відновлення паролю


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/dgroup/.system/tmp) in Unknown on line 0